Заявление о получении биопаспорта

Керівнику ДМС _______________________

___________________________________

гр. _________________________________

що проживає ________________________

___________________________________

 

З А Я В А

 У відповідності до п.1 ст.21 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" від 20 листопада 2012 року № 5492-VI (далі Закон), "паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України". Згідно п. 3 ст.13  Закону паспорт містить безконтактний електронний носій, до якого у відповідності з вимогами п. 9 ст. 21 цього ж закону вноситься "додаткова змінна інформація", а для громадянина, "який досяг вісімнадцятирічного віку, вносяться засоби електронного цифрового підпису".

Об'єм інформації, що може міститися у безконтактному електронному носієві, у відповідності до п.1 ст. 19 "визначається цим Законом. Вносити до документів не передбачену цим Законом інформацію забороняється."  Пунктом 2 цієї ж статті визначено, що :"До безконтактного електронного носія вноситься інформація, що знаходиться на сторінці даних документа, біометричні дані, параметри особи, а також дані щодо забезпечення захисту інформації, що знаходиться на безконтактному електронному носії, з урахуванням рекомендацій Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), якщо інше не передбачено цим Законом".

Інформація документа, що посвідчує особу, має бути достовірною. Особа несе відповідальність за подачу недостовірної інформації про себе в будь яких правовідносинах. Безконтактний електронній носій містить змінну інформацію, тобто вона може бути змінена, тому потребує перевірки на предмет достовірності до початку кожного випадку використання такого документа. Здійснити перевірку достовірності інформації, внесеної до безконтактного електронного носія, як під час отримання документа, так і під час його використання для посвідчення моєї особи я не маю змоги, так як візуально перевірити інформацію на безконтактному електронному носієві неможливо, а відповідного обладнання для зчитування інформації з безконтактного електронного носія в мене не має, та мати таке обладнання я не зобов'язаний.

Таким чином, перевірити відповідність паспорта з безконтактним електронним носієм вимогам ст. 19 ст. 21 Закону, в частині достовірності та об'єму інформації про мене,  я не маю змоги як при отриманні, так і в період його використання. Тому прошу Вас, керуючись абз.1 п.3 постанови КМУ № 302 від 25 березня 2015 року "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України" , за яким : "до завершення роботи із забезпечення в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення і видачі паспорта громадянина України, зразки бланків якого затверджено цією постановою, паспорт громадянина України може оформлятися з використанням бланка паспорта громадянина України у формі книжечки;"  видати мені паспорт у формі книжечки.

 

"___" _________ 20_р.                                          Підпис ________

 
Статья прочитана 324 раз(a).
 
Еще из этой рубрики:
Здесь вы можете написать комментарий к записи "Заявление о получении биопаспорта"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Свежие записи
Это надо знать
Сентябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Страницы
Архивы