Заявление по поводу штампа для имеющих решение суда

_____________________________

_____________________________

  адреса:________________________

                тел._______________________

                         

             З А Я В А

             В моєму паспорті рішенням ________суду __________  від ____ (копія додається) проставлено печатку про право здійснювати всі платежі без ІНН.

Статтею 58 Конституції України передбачено, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

Рішення суду щодо мого права здійснювати усі платежі без ІНН було прийнято на підставі чинних законів України. Це судове рішення не має зворотної дії в часі.

Згідно абз. 6 п. 5 ст. 70 Податкового кодексу України я несу відповідальність за достовірність поданої мною інформації. Я не можу підписати бланк документа, запропонований мені для заповнення, а саме повідомлення за формою №1П, оскільки він містить недостовірну для мене інформацію.

Вищевказана форма №1П передбачає повідомлення про мою відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки. Але у мене немає такого номера, про відмову від нього свідчить  проставлена у моєму паспорті відмітка від ___ _________ _____ р.

Жодний пункт жодної статті чинного ПКУ не зобов’язує мене реєструватись повторно.

Обов’язок реєстрації згідно з абз.1, 2 п. 5 ст. 70 ПКУ покладається на особу, «для якої раніше не формувалася облікова картка платника податків та яка не включена до Державного реєстру», а стосовно мене така картка раніше формувалась.

П. 1.1. Ст.1 Податкового кодексу України визначає,  що «Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають (а не виникли раніше) у сфері справляння податків і зборів…»

Згідно Cт. 19 Конституції України, Правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Тому виходячи з наведеного вище, проходження повторної відмови, що засвідчується відміткою в паспорті про право здійснювати операції за серією та номером є неможливим.

Дана заява є зверненням, у розумінні Закону України «Про звернення громадян» N393/96-ВР від 2 жовтня 1996 року.

Зважаючи на терміновість питання, прошу надати відповідь протягом 10 днів.

 

З повагою,

"___" __________ 20__ р.

                           _________                  ___________

                  (підпис)                              (ПІБ)

 
Статья прочитана 117 раз(a).
 
Еще из этой рубрики:
Здесь вы можете написать комментарий к записи "Заявление по поводу штампа для имеющих решение суда"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Свежие записи
Это надо знать
Сентябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Страницы
Архивы