Заявление в военкомат о временном отсутствии паспорта

__________________районному

у __________________________

Військовому комісару

Приписника ___________________

____________________________

прож.________________________

тел.__________________________

З А Я В А

Я, _____________________________________, 20____ р.н.,  інформую Вас  стосовно відсутності у мене реєстраційного номера платника податків (ІНН).

Присвоєння ІНН, тобто реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ДРФО), є обов’язковою для осіб, які підпадають під визначення платників податків відповідно до положень Податкового кодексу України.

Я не маю обов’язків щодо сплати податків, не отримую доходів, що підлягають оподаткуванню, не підпадаю під визначення платника податків, тому підстав для включення відомостей про мене до ДРФО немає, як це відзначається в офіційному роз’ясненні інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України (http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques).

 

З повагою,

  "___"________ 201__ р.

Підпис________                                       ______________

                                                                                 (ПІБ)

Додаток: офіційне роз’яснення інформаційно-довідкового департаменту ДФС стосовно ІНН для неповнолітніх, питання № 119.09.

 

ОФІЦІЙНЕ РОЗ’ЯСНЕННЯ

ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ

щодо підстав для реєстрації в ДРФО та присвоєння ІНН

на сайті ДФС, питання № 119.09  http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques

"Якщо фізична особа не має обов’язків щодо сплати податків, не отримує доходів, що підлягають оподаткуванню, та не підпадає під визначення платника  податків, то підстав для включення відомостей про неї до Державного реєстру немає.

Податковим кодексом України не передбачена обов’язкова реєстрація громадян у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків ні з моменту їх народження, ні з настанням певного віку».

Повний текст роз’яснення:

Відповідно до п. 70.1 ст. 70 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), та п. 2 розд. IV Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.12.2013 № 779 (далі – Положення), центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, формує та веде Державний реєстр фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр).

До Державного реєстру вноситься інформація про осіб, які є:

  • громадянами України;
  • іноземцями та особами без громадянства, які постійно проживають в Україні;
  • іноземцями та особами без громадянства, які не мають постійного місця проживання в Україні, але відповідно до законодавства зобов’язані сплачувати податки в Україні або є засновниками юридичних осіб, створених на території України.

Облік фізичних осіб – платників податків, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган, ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією іномером паспорта без використання реєстраційного номера облікової картки.

Платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об’єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об’єктом оподаткування згідно з ПКУ або податковими законами, і на яких покладено обов’язок із сплати податків та зборів згідно з ПКУ (п. 15.1 ст. 15 ПКУ).

 Державний реєстр створений для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які зобов’язані сплачувати податки, збори у порядку та на умовах, що визначаються ПКУ та іншими нормативно-правовими актами України, з метою створення умов для здійснення контролю за правильністю нарахування, своєчасністю і повнотою сплати податків, зборів, нарахованих фінансових санкцій, дотримання податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи доходів і зборів (п. 1 розд. IV Положення).

Отже, якщо фізична особа не має обов’язків щодо сплати податків, не отримує доходів, що підлягають оподаткуванню, та не підпадає під визначення платника податків, то підстав для включення відомостей про неї до Державного реєстру немає.

ПКУ не передбачена обов’язкова реєстрація громадян у Державному реєстрі ні з моменту їх народження, ні з настанням певного віку".

 
Статья прочитана 151 раз(a).
 
Еще из этой рубрики:
Здесь вы можете написать комментарий к записи "Заявление в военкомат о временном отсутствии паспорта"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля

Свежие записи
Это надо знать
Сентябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Страницы
Архивы